فعالیت مشکوک فرقه وابسته به وهابیت

 

همزمان با گسترش فعالیت فرق ضاله ضدشیعی در نقاط مختلف کشور، فرقه ضاله «شعاری» فعالیت خودرا در در برخی مناطق آغاز کرده است.

اعضای این فرقه ضاله که وابستگی عقیدتی بسیار زیادی به وهابیون دارند، ضمن تمرکز در منطقه ... جلسات خود را در این محله تاریخی برگزار می‌کنند و با دعوت از افراد به نشر افکار انحرافی می‌پردازند.

از ترفندهای این فرقه در منحرف کردن مخاطبان و سوق دادن آنان به افکار الحادی و ضد اسلامیمنطبق با وهابیت، ایجاد انحراف عقیدتی در باورهای شیعی آن‌هاست.

ولی فقیه جامع الشرایط را نمی توان همانند شاهان قاجار تطمیع کرد

حضرت آیت‌ا... حسین نوری همدانی در دیدار جمعی از خانواده‌های شهدا و جانبازان خاطرنشان کرد: قطره قطره خون شهدا هدایایی گرانقدر و ارزشمند بود که سبب استمرار و عزتمندی انقلاب اسلامیشد.

این مرجع تقلید گفت: طلوع فجر انقلاب ظلمت‌های طاغوتیان و مستکبران را از میان برداشت و استبداد و استکبار را در هم کوبید.

آیت‌ا... نوری همدانی افزود: مردم با هوشمندی و با تبعیت از ولی فقیه توانستند نظام اسلامیرا جایگزین رژیم سفاک پهلوی ساخته و قله‌های پیشرفت، ترقی و انسانیت را فتح کنند.

ایشان با اشاره به حضور پرخروش مردم در راهپیمایی دشمن‌شکن نهم دی‌ماه اظهار داشت: مردم با حضور خود در صحنه همه فتنه‌ها و دسیسه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند.

این مرجع تقلید تصریح کرد: خانواده شهدا انتظار دارند که نتیجه خون عزیزان خود را در استقلال و عزتمندی نظام اسلامیو گسترش عدالت در جامعه ببینند.

حضرت آیت ا... نوری همدانی با بیان این‌که ولی‌فقیه جامع‌الشرایط را نمی‌توان همانند شاهان قاجار تطمیع کرد، اظهار داشت: امروز دشمنان، ولایت‌فقیه را آماج حملات و تهمت‌های خود قرار داده‌اند، زیرا می‌دانند که این اصل مهم، ستون خیمه انقلاب و نگهدارنده نظام اسلامی است.

 

/ 0 نظر / 12 بازدید