توسعه و رشد شگفت ‌انگیز شمار مسلمانان در اروپا و آمریکا

یکی از مهم‌ترین اهداف در آرمان‌های انقلاب اسلامی در «ایران» که حضرت امام خمینی(ره)، همواره بر آن تأکید می‌فرمود، مسئلة جهانی شدن انقلاب و گسترش اسلام بر اقصا نقاط جهان بود.
البتّه در آن دوران برخی از افراد و عناصری که امروزه داعیه‌دار اصلاح‌طلبی و تنش‌زدایی شده‌اند، به حمدالله مردم آنان را به عنوان سران فتنه شناسایی کرده‌اند، مسئلة صدور انقلاب و جهانی شدن اسلام را با تشکیل و اعزام گروه‌های خاص به برخی کشورها اشتباه گرفته و دست به اقداماتی زدند که در همان زمان با مخالفت و برخورد حضرت امام(ره) مواجه شد.
امّا درخشندگی خورشید اسلام و تلالؤ انوار انقلاب عظیم اسلامی ایران طیّ 32 سال گذشته به لطف الهی، مسئلة مهم و آرمانی صدور انقلاب و گسترش اسلام را محقّق کرد تا جایی که اکنون اسلام به عنوان مهم‌ترین و بزرگ‌ترین خطر برابر دنیای مادّی غرب، همة برنامه‌ریزی‌های دشمنان را متوجّه خود ساخته است. به این آمارها که اخیراً رسانه‌های اروپایی و آمریکایی با وحشت و نگرانی اعلام کرده‌اند، توجّه کنید:
تا سال 1980 م. (ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی) کلّ جمعیّت مسلمان در «انگلیس» 82 هزار نفر بوده است که اکنون، فقط طیّ 30 سال، با گرایش هر روزة مردم این کشور، جمعیّت مسلمانان این کشور را از مرز 5/2 میلیون نفر گذشته است.
در «فرانسه» که تا 30 سال گذشته به کمتر از 200 هزار نفر می‌رسید، اکنون 5 تا 6 میلیون نفر مسلمان زندگی می‌کنند. (حدود 30 برابر)
در «آلمان» که تا ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران، حدود 100 هزار نفر مسلمان زندگی می‌کرده‌اند، اکنون جمعیّت مسلمانان به بیش از 5/3 میلیون نفر رسیده است.
در «آمریکا» نیز جمعیّت مسلمانان طیّ 30 سال گذشته با رشد خیره کننده به 7 میلیون نفر رسیده است.
اسلام در «روسیه»، کارشناسان این کشور پیش‌بینی کرده‌اند که تا 14 سال آینده بیش از 40% مردم روسیه، مسلمان خواهند بود.
بر اساس آمار رسمی در «اروپا» تا 14 سال آینده یک سوم جمعیّت «بلژیک» را مسلمانان تشکیل خواهند داد.
مسئولان فرانسوی هشدار داده‌اند که با روند کنونی رشد اسلام در این کشور تا اواسط قرن، «فرانسه» به یک جمهوری اسلامی تبدیل خواهد شد.
پیش‌بینی نظریّه‌پردازان اروپایی آن است که تا سال 2016 م. (4 سال دیگر) یک دولت اسلامی در اروپا تشکیل خواهد شد... افتخار و سرافرازی این نشانه‌های عظیم و پیروزی انقلاب و اسلام برای ملّتی است که با نثار جان و بذل مال و محبّت بی‌دریغ خود، با تبعیّت از امام و مقتدایشان به اسلام و تشیّع آبرو بخشیدند و ان‌شاءالله در آیندة نزدیک، شاهد شکستن مکاتب مادّی و لیبرالیستی و حاکمیّت اسلام در کلّ جهان، به دست با کفایت حضرت مهدی(عج) خواهند بود.بر گدفته از سایت موعود

/ 0 نظر / 161 بازدید